Kurumunuzu Başarı İçin Giydiriyoruz
İyi görünen, kendinden emin ve donanımlı personelin motivasyonu için temel gereklerden biri olan iyi hazırlanmış üniformaları kurumunuzun başarısı ve ihtiyaçları paralelinde en uygun seçimlerle sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

Meltem Üniforma 1986 yılında başlayan sizlerle birlikte ve ekibindeki iyi çalışanları ile zaman içinde kazandığı deneyim, kalite anlayışı, teslimat prensipleri ve sürekli müşteri memnunyetini hedefleyerek yoluna devam etmektedir.

Sizlere sunmaktan gurur duyduğmuz koleksiyonumuz, işletmemizin imajını pekiştiren, çalışanlarınızın en pratik ve konforlu şekilde iş görmesini sağlayan ürün tasarımlarından oluşmaktadır.

Bu amaçla zamanımızın gereği olarak bünyemizde tasarım ve araştırmaya yatırım yaparak her geçen gün birbirine benzeyen ürünlerin dışına çıkıp, kurum kimliğiniz ile taşıdığnız kıyafetleri birleştirmek için geçmişte olduğu gibi gelecekte de en iyi biçimde hizmet vermek için yanınızdayız.

Meltem Üniforma olarak kurumunuzun imajı bizim yansımamızdır, düşüncesinden yola çıkarak sizlerle başarı için ilerliyoruz.

Saygılarımla
Mehmet Münür Atılgan
uniforma, üniforma, uniform, meltem, tekstil, otel, personel, kıyafetleri, iş, elbiseleri, işçi, güvenlik, önbüro, bellboy, garson, servis, housekeeping, Antalya, antalya, uniforms, workwear, iş elbisesi, is elbisesi, tulum, kıyafet, wear, kiyafet, hotel, motel, restaurant, hotel textile, otel üniformaları, hotel üniformaları, restaurant uniform